Mobil Uygulama

IOS ve Android tabanlı, cross platform ya da native uygulama geliştirebiliyoruz.
Proje fikrinizi sizinle birlikte analiz edip, tüm bileşenleri ve tüm aşamaları ile detaylı projelendirme yapıyoruz.

Analiz sonrası hem sunucu yazılımı hem mobil yazılım gereksinimlerinize yönelik detaylı ürün özelliklerini size sunuyoruz. Ekran görüntüleri ve mockup modellemelerini yapıp, sizin onayınız sonrası çalışmalarımıza başlıyoruz.

Projenizin tüm geliştirme süreçlerinde sizi bilgilendiriyor, periyodik olarak versiyon incelemelerini birlikte gerçekleştiriyoruz.

Geliştirdiğimiz sunucu ve mobil yazılımın yüksek trafik – platform havuzu gibi sistemlerde zorlayıcı testlerini gerçekleştirerek UX, son kullanıcı, performans gibi birçok farklı alanda gerekli tüm kontrollerden geçirdikten sonra yayına alınmasını sağlıyoruz.

Yazılımın canlı ortama alınması sonrasında da sürekli izleme, gerekli durumlarda müdahale edilmesi gibi destek hizmetlerini de vermeye devam ediyoruz.

Datahit ile yeni mobil uygulama fikrinizi, sizin de müdahil olduğunuz geliştirme süreçleri ile birlikte geliştiriyor, üstün performans ve kullanıcı deneyimi sağlayan mobil uygulamanızın aynı zamanda Google Play Store ve App Store platformlarında öne çıkmasını sağlıyoruz.