Kurumsal Web Projeleri

Kurumunuz ya da markanıza özel web sitesi ya da programlanabilir web platformlarını tasarlıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu, birçok farklı platform ile entegrasyon, sosyal medya entegrasyonu gibi birçok eklenti ile aktif web platformunuzu oluşturuyor, işinizi internet mecrasına taşımanız ve yeni müşterilerinizin ya da iş modelinizin internet üzerinden şekillenmesi için gerekli tüm altyapıyı size sağlıyoruz.

İşletmeniz için, internette bulunabilir ve bulunduğunda doğru bilgi bir web sitesinin olması gün geçtikçe daha da önem kazanıyor. Özellikle arama motorlarında yer almanız, hem mobil hem masaüstü platformlarda düzgün görüntülenen, görsel olarak profesyonel bir imaj veren, hızlı ve güncel bir web siteniz yoksa, internet mecrasında firmanız, doğru temsil edilmiyor demektir. Size özel olarak geliştirdiğimiz tasarımlarla internette daha fazla yer edinecek, daha fazla kişiye ulaşacaksınız.

Böylelikle işletmenizin doğru şekilde görüntülenmesini ve yeni pazarlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı açılan, arama motoru kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı, güncel kodlama teknolojilerini kullanarak hazırladığımız tasarımlar internette hızla yükselir ve işletmenize katkı sağlar.