Sosyal Medya Yönetimi

Markanız ya da işletmeniz için, sosyal medya analizi yapıyor, size özel strateji belirliyoruz. Hedef kitleye yönelik oluşturduğumuz içeriği, hedef kitleniz için en doğru zaman aralığında yayınlıyor, nitelikli takipçilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Sürekli olarak görüntüleme, analiz ve strateji geliştirerek sosyal medya mecralarında sizi en iyi şekilde temsil etmek için çaba sarf ediyoruz. Bu süreçte, profesyonel analiz araçları ve yazılımlar kullanarak sürekli iyileştirme Kaizen çalışması yürütüyoruz.

Periyodik olarak size Sentiment (Duygu) Analizi, Trend Analizi, Rakip Analizi, Hedef Kitle Analizi raporları sunuyor, sonuçları birlikte analiz ediyoruz.

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube mecralarında firmanızın ya da markanızın temsilini gerçekleştiriyoruz.
Bunu yaparken, sizin ihtiyaçlarınıza yönelik özel bir strateji belirliyoruz. İşe rakiplerinizi, sektörünüzü ve potansiyel müşterilerinizi analiz etmekle başlıyor, hitap etmeyi hedeflediğiniz kitlenin segmentasyonu ve analizini yapıyoruz. Sosyal mühendislik ve otomasyon aygıtlarını kullanarak, nitelikli potansiyel müşterilerinizle en doğru kanal üzerinden en doğru iletişimin kurulmasını sağlıyoruz.

Periyodik olarak size raporlar sunuyor, sosyal medya etkileşiminizin ölçümlemesini ve stratejinizin sürekli olarak daha iyiye doğru güncellenmesini sağlıyoruz.

Marka bilinirliğinizi artırıyor, takipçi kitlenizin sürekli izlenmesini sağlıyor, farklı kitlelere yönelik belirlenen mikro stratejiler ile her kesime özel farklı stratejiler geliştiriyoruz.